O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek oferuje obsługę prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych, zapewniając pomoc prawną z różnych gałęzi prawa, zarówno w ramach jednorazowych zleceń jak i stałej obsługi prawnej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i spółek prawa handlowego, asystując przy dokonywanych transakcjach handlowych, negocjacjach, oraz codziennym obrocie gospodarczym. Doradzamy na rzecz osób fizycznych, głównie z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa nieruchomości. Naszych klientów reprezentujemy zarówno na etapie przedsądowym, jak i na drodze postępowania sądowego.

Odpowiedzialność, dyskrecja, profesjonalizm, wysoki poziom merytoryczny, oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, to kanony wartości, które wyznaczają nam kierunek i stanowią fundament działania. Zdajemy sobie sprawę jaką wagę dla naszych Klientów mają sprawy, które nam powierzają, dlatego wzajemne zaufanie i satysfakcja Klientów są naszym priorytetem.

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, czy to poprzez stałą, bieżącą obsługę czy też pracując w ramach jednej konkretnej sprawy. Doradzamy i wskazujemy najlepsze rozwiązania prawne, dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. Nasze kompetencje i doświadczenie zawodowe stanowią o wysokiej jakości usług oraz pozwalają na wielowymiarowe i analityczne spojrzenie na każdą zleconą sprawę.