Radca prawny Anna Rojek bohaterką książki „50 osobistości biznesu. Od serca do serca.”

Z przyjemnością informujemy o premierze książki „50 osobistości biznesu. Od serca dla serca”, której jedną z bohaterek stała się radca prawny Anna Rojek na zaproszenie redakcji Magazynu Businesswoman & Life.

Książka stanowi ukłon w stronę osób, które na co dzień wyróżniają się determinacją, motywacją i kreatywnością. Na łamach książki prezentowane są wyjątkowe historie i dokonania, które stanowić mogą doskonałą inspirację dla osób rozpoczynających przygodę z biznesem lub szukających swojej drogi zawodowej. Przedstawiane są także historie sukcesu znanych marek i osób biznesu działających zarówno lokalnie, jak i globalnie.

W niniejszej książce zostały zamieszczone wywiady z osobistościami biznesu takimi jak dr Irena Eris, Urszula Dudziak, Beata Drzazga, dr Jan Sarna, dr Grzegorz Religa, Jacek Santorski, dlatego tym bardziej czujemy się wyróżnieni, że Mecenas Anna Rojek mogła znaleźć się obok takich nazwisk.

Przedmiotowy projekt i wydanie książki jest jednocześnie akcją charytatywną, a zysk z jej sprzedaży w całości przeznaczony zostanie na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i zachęcamy do zakupu tej wyjątkowej publikacji on line bądź stacjonarnie w salonach prasowych Empik, Relay, Inmedio, Ruch oraz wybranych placówkach Poczty Polskiej.

Premiera książki „50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca” na rzecz Fundacji Prof. Zbigniewa Religi.

Scroll to Top